Dažnai Užduodami Klausimai

Šiame puslapyje rasite dažnai užduodamus klausimus bei atsakymus. Jei nerandate atsakymo į savo klausimą, galite parašyti mums.

Kaip pasinaudoti akcija?

Norėdami pasinaudoti akcija, tiesiog paspauskite mygtuką „NORIU!” ir automatiškai busite nukreipti į akcijos puslapį.

Dažniausiai akcijoms nereikia papildomų nuoldaidos kodų, tačiau jei kodas yra reikalingas, jis bus nurodytas kartu su akcija.

Kaip pasinaudoti nuolaidos kodu?

Norėdami pasinaudoti nuolaidos kodu, paspauskite „Rodyti Kodą”. Automatiškai busite nukreipti į akcijos puslapį tad jums teliks tik įklijuoti kodą. Tai galite padaryti paspaude CTR+V arba paspaudę pelės dešinį mygtuką ir pasirinkę PASTE.

Kaip yra cashback?

Cashback – tai piniginė grąža, kurią gauname pirkdami. Pavyzdžiui koks nors “cashback” tinklapis siūlo jums 2 procentų grąžą perkant iš sakykim Temu tinklapio. Tokiu atveju, Jūs prisijungę prie “cashback” tinklapio einate arbe esate nukreipiami į tinklapį iš kurio pirksite prekes. Perkate tas prekes už skelbime nurodytą kainą, o Jūsų “cashback” tinklapio balanse užskaitoma grąžos suma, kurią vėliau galėsite išsivesti. Grąžą gaunama ne iš karto, kadangi visko gali nutikti su užsakymu: mes galime jį atšaukti, arba jis ateis netinkamo stovio, todėl pinigai bus grąžinti.

Kaip pasinaudoti cashback?

Norėdami pasinaudoti cashback paslauga, jums reikės būti užsiregistravus Giftmio svetainėje. Jei dar neturite paskyros, registracija yra nemokama ir tai galite atlikti čia.

KUPONIUKAI.LT
Logo
Shopping cart