Privatumo Politika

Kas yra slapukas ir kam jis reikalingas?

Mes naudojame slapukus siekadami pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą ir palengvinti lankytojams naudojimąsi ja. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginį ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus svetainėje, išsaugoti naršymo istoriją, pasirinkimus, pagreitina svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką aplinką lankytojams, pateikia tinklapį efektyviau ir patikimiau.
Slapukai – įprasta naršymo tinklapiuose praktika, palengvinanti naudojimąsi tinklapiu. Slapukais renkama informacija tiesiogiai neidentifikuoja lankytojo, tačiau leidžia sukurti labiau suasmenintą naršymo patirtį. Jūs galite neleisti tam tikriems slapukams veikti, tačiau informuojame, kad jų blokavimas gali turėti įtakos Jūsų patirčiai svetainėje.

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Savo svetainėje naudojame skirtingų rūšių slapukus, kuriuos pagal atliekamas funkcijas būtų galima suskirstyti į kelias grupes:

  1. Būtinieji – Šie slapukai yra būtini interneto svetainės veikimui ir negali būti išjungiami. Būtinieji slapukai leidžia lankytojams lengvai naršyti po svetainę ir naudotis jos funkcionalumais, pasiekti apsaugotas tinklapio sritis. Savo naršyklės nustatymuose Jūs galite blokuoti šių slapukų veikimą arba įjungti pranešimus apie šiuos slapukus, tačiau dalis internetinės svetainės gali neveikti.
  2. Navigaciniai – Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.
  3. Statistiniai – Statistiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti internetinės svetainės lankytojus ir padaryti tinklapį patogesnį. Šių slapukų pagalba galime žinoti lankomiausias internetinės svetainės vietas ir ar tose vietose lankytojams nekyla sunkumų. Visa ši slapukų informacija yra apibendrinta ir nuasmeninta, todėl lankytojai nėra identifikuojami.
  4. Tiksliniai – Statistiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti internetinės svetainės lankytojus ir padaryti tinklapį patogesnį. Šių slapukų pagalba galime žinoti lankomiausias internetinės svetainės vietas ir ar tose vietose lankytojams nekyla sunkumų. Visa ši slapukų informacija yra apibendrinta ir nuasmeninta, todėl lankytojai nėra identifikuojami.
  5. Rinkodaros – Rinkodaros slapukai suteikia galimybę rodyti lankytojams labiau individualizuotus reklaminius skelbimus. Nuasmeninti naršymo duomenys, užtikrinantys lankytojų anonimiškumą, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.
KUPONIUKAI.LT
Logo
Shopping cart